• Wykaz podręczników na rok szk.2022/2023

• Wykaz podręczników do religii na rok szkolny 2022/2023, które należy dokupić we własnym zakresie:

Klasa 0 (4 i 5 -latki) - ,,Spotkania dzieci Bożych’’, wyd. Jedność.
            Klasa 0 (6 – latki) - ,,Tak! Jezus mnie kocha’’, wyd. Jedność.
            Klasa I - ,,Poznaję Boży Świat’’, wyd. Jedność.
            Klasa II - ,,Odkrywam królestwo Boże’’, wyd. Jedność.
            Klasa III - ,,Poznaję Jezusa’’, wyd. Jedność (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).NOWOŚĆ!
            Klasa IV – „Jestem chrześcijaninem”, wyd. św. Wojciech ( tylko podręcznik).
            Klasa V - ,,Szczęśliwi, którzy szukają prawdy’’, wyd. Jedność  ( tylko podręcznik ).
            Klasa VI - ,,Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno’’, wyd. Jedność ( tylko podręcznik ).
            Klasa VII - ,,Szczęśliwi, którzy czynią dobro’’, wyd. Jedność ( tylko podręcznik). NOWOŚĆ!
            Klasa VIII - ,,Aby nie ustać w drodze’’, wyd. Święty Wojciech ( tylko podręcznik ).
            Podręczniki do religii  rodzice nabywają we własnym zakresie.Pozostałe podręczniki uczniowie otrzymują w szkole. W załączniku znajduje się w wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023.

• Ostatnie pożegnanie

• Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wieloletniej, emerytowanej nauczycielki naszej szkoły

ŚP

Pani Henryki Mycki

Żegnamy oddanego pedagoga i wychowawcę wielu pokoleń dzieci i młodzieży.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej w Feliksowie