Odpowiednie odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym ma ważny wpływ na ichprawidłowy rozwój, zdrowie,
sprawność fizyczną, intelektualną i emocjonalną. Z tą właśnie myślą 26.02.2018 r. pani pedagog wraz z wychowawcą przeprowadziły w oddziale przedszkolnym prelekcję na temat zdrowego odżywiania. Podczas zajęć dzieci zapoznały się z zasadami właściwego odżywiania poprzez piramidę zdrowia, poznały produkty żywnościowe z podziałem na zdrowe i niezdrowe oraz utrwaliły nazwy warzyw i owoców. Na zakończenie dzieci mogły spróbować zdrowych przekąsek.
Zdrowe odżywianie
- 1
„Podróż do Krainy Zębolandii”
- 1
20.02.2019r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach profilaktyki higieny jamy ustnej. Spotkanie poprowadziła p. Wiesława Koryś – pielęgniarka oraz p. Paulina Kocimska- pedagog. Dzieci zapoznały się z budową ząbków, uczyły prawidłowej techniki szczotkowania oraz higieny jamy ustnej. Wszystkie maluchy chętnie wykonywały zadania oraz doskonaliły mycie zębów. Na zakończenie spotkania pani pielęgniarka opowiedziała o swojej pracy w ośrodku zdrowia i w naszej szkole. Za spotkanie serdecznie dziękujemy.
Rekrutacja do programu stypendialnego „Klasa” (ucz.kl.8)
Szanowni Państwo,
Fundacja BGŻ BNP Paribas rozpoczęła rekrutację absolwentów szkół gimnazjalnych i podstawowych do Programu stypendialnego „Klasa”.
Nauka w najlepszych liceach w całej Polsce i stypendium, umożliwiające pokrycie kosztów kształcenia w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie czy Gdyni - to tylko część korzyści, na jakie mogą liczyć najlepsi uczniowie zakwalifikowani do Programu „Klasa”. Rekrutacja potrwa do 12 kwietnia.
Fundacja BGŻ BNP Paribas już po raz siedemnasty poszukuje zdolnych uczniów z niewielkich miejscowości, którzy chcieliby rozwijać swoje pasje i umiejętności. W tym roku, spośród wszystkich zgłoszeń, wybranych zostanie 50 uczniów, którzy rozpoczną edukację w pięciu renomowanych liceach. Każdy uczeń zakwalifikowany do Programu „Klasa” otrzyma zakwaterowanie w internacie, wyżywienie, podręczniki i dodatkowo comiesięczne kieszonkowe na drobne wydatki.
Do Programu mogą zgłaszać się uczniowie, kończący w tym roku gimnazjum lub szkołę podstawową (w zależności od systemu nauczania, którym są objęci). Warunkiem jest, aby średnia ich ocen z pierwszego semestru wynosiła co najmniej 4,5. Program skierowany jest do uczniów, mieszkających w niewielkich miejscowościach do 100 tysięcy mieszkańców, pochodzących z rodzin, w których dochód na osobę nie przekracza 1200 zł brutto.
Aby zgłosić się do Programu należy na stronie Fundacji zapoznać się z kryteriami naboru najbliższej szkoły, biorącej udział w Programie, a następnie wypełnić formularz aplikacyjny znajdujący się pod linkiem: https://www.bgzbnpparibas.pl/fundacja/.Wierzymy, iż na terenie Państwa gminy mieszka wielu utalentowanych uczniów, których możemy objąć kompleksowym wsparciem. Dlatego będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w dotarciu do nichpoprzez opublikowanie informacji (w załączniku) na Państwa stronie internetowej.
W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Z poważaniem
Zespół Fundacji BGŻ BNP Paribas--
Fundacja BGŻ BNP Paribas
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa, Polska
www.bgzbnpparibas.pl/fundacja
" RYMcerze"
Na zaproszenie dyrekcji Szkoły Podstawowej w Wymysłowie uczniowie klasy VII i VIII naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z grupą „ RYMcerze”, realizującą projekt „NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA”.
Główna postać czyli Bęsiu oraz DJ Yonas przez dwie godziny opowiadali i śpiewali o swoich przeżyciach z młodzieńczego życia. Bęsiu ze szczegółami wprowadzał nas w tajniki swojego młodego, narkotycznego życia. Opowiadał o przyjaciołach, których już nie ma na tym świecie, o swojej rodzinie, która chciała go ratować za wszelką cenę i o wierze, która pomogła mu wyjść z nałogu. Dzisiaj jeździ po świecie i po Polsce, odwiedza telewizje śniadaniowe, szkoły, ośrodki dla młodzieży i pokazuje młodym ludziom jak można szybko zmarnować swoje życie ale również jak duży wpływ na to życie masz TY sam. DJ Yonas na przykładach znanych raperów opisał życie młodego człowieka, który szuka drogi swojego życia i po niej strasznie błądzi aby w końcu odnieść wielki sukces. Cała rozmowa prowadzona była w sposób bardzo przystępny dla młodych ludzi, którzy szybko nawiązali z gośćmi kontakt. Były rozmowy, niespodzianki, śpiewanie i wspólne zdjęcia. Kto nie słyszał o RYMCERZACH niech z ciekawości poszuka informacji w internecie. My już ich znamy i za to co robią podziwiamy. Dziękujemy p.Małgorzacie Lewandowskiej dyrektor Szkoły Podstawowej w Wymysłowie za zaproszenie.
Zebranie rodziców
Zapraszamy na zebranie ogólne rodziców, które odbędzie się 11.03.2019r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Feliksowie o godzinie 17.00.
Podczas zebrania odbędzie się m.in. spotkanie z pedagogiem z PPP w Sochaczewie nt. "Kochać czy wymagać", po którym zapraszamy na spotkanie z wychowawcami w klasach. Nauczyciele i pracownicy pedagogiczni w tym dniu pełnią dyżur do godziny 19.00.
Dyrekcja i Rada Pedagogiczna
Dzień otwarty
Zapraszamy do naszej szkoły rodziców z dziećmi - 5,6,7 latków
na dzień otwarty 8.03.2019r. godz.13.00Podczas spotkania odbędzie się m.in. prelekcja nt. Gotowości szkolnej, którą poprowadzi pedagog z PPP w Sochaczewie.
Tego dnia będziecie Państwo mogli zapisać dzieci do naszej szkoły.
Do obwodu szkoły należą wsie: Nowe Mostki, Feliksów, Kożuszki-Parcel, Zosin, Wójtówka, Kaźmierów, Czerwonka-Parcel, Czyste, Ignacówka, Czerwonka Wieś, Sochaczew Wieś, Orły-Cesin
W przypadku, gdy dziecko Państwa będzie spełniać obowiązek poza obwodem szkoły, prosimy o pisemną informację, potwierdzoną przez dyrektora szkoły/przedszkola, do której dziecko będzie uczeszczało i przesłanie jej do naszej szkoły na adres: Szkoła Podstawowa w Feliksowie, Feliksów 20, 96 - 500 Sochaczew
Konkurs plastyczny im.Władysława Ślewińskiego
1 marca 2019 r. rozpocznie się VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny im. Władysława Ślewińskiego organizowany przez Towarzystwo Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Sochaczewie.
Patronat medialny sprawują: TVP KULTURA , TVP HISTORIA , TVP 3 WARSZAWA., RADIO SOCHACZEW, RADIO VICTORIA, RADIO DLA CIEBIE
Konkurs odbywa się pod Patronatem Artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
Dyplomy i Nagrody główne ufundował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.
Temat konkursu : „ Kocham Polskę…Oblicze Polskiej Ziemi ”.
W konkursie swój talent artystyczny mogą zaprezentować dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, którzy wykonają prace plastyczne ujęte w estetycznej i malarskiej formie, przedstawiając:
przyrodę, historię, kulturę oraz tradycje naszej Ojczyzny.
Prace plastyczne mogą być wykonane: kredką, pastelami, ołówkiem, tuszem, akwarelami, farbami plakatowymi, akrylami, farbami olejnymi.
Organizatorzy oczekują na zgłoszenie prac konkursowych do 30 kwietnia 2019 r.
Prace plastyczne należy dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej ul.1 Maja 21, 96-500 Sochaczew.
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 6 czerwca 2019 r. o godz. 11.00. w sali głównej Kramnic Miejskich w Sochaczewie ul.1 Maja 21 podczas:
IX Wydarzenia Artystycznego 2019 r. Kocham Polskę…Władysław Ślewiński
Prace laureatów konkursu będzie można podziwiać na wystawie pokonkursowej, która potrwa do 1 września 2019 r. w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie.
Serdecznie zapraszamy.
Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa oraz formy prac konkursowych określa regulamin konkursu, dostępny na stronach internetowych:
www.slewinski.e-sochacze.pl
www. slewinski.mlodzieszyn.pl
www. bibliotekamiejska.sochaczew.pl
Zaelektryzowani
1 marca 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w niecodziennej lekcji prowadzonej pzez Grupę Zaelektryzowani. W programie znalazły się eksperymenty z fizyki i chemii, bezpieczne zabawy z gazami. Doświadczenia odbyły się z wykorzystaniem rekwizytów stosowanych w życiu codziennym takich jak: folia do pieczenia, piłka plażowa, dmuchawa do liści, butelka. Uczniowie oglądali efektowne pokazy, ale sami również brali udział w niektórych eksperymentach. W przystępny sposób dowiedzieli się o wielu ciekawych zjawiskach fizycznych oraz wlaściwym i bezpiecznym zachowaniu podczas przeprowadzania takich doświadczeń. Lekcja pozwoliła dzieciom dostrzec i zrozumieć ciekawe zjawiska fizyczne.
11
Spotkanie z weterynarzem
Naszą szkołę odwiedziła pani weterynarz. Celem spotkania było poznanie pracy lekarza zwierząt i zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnowania swoich pupili. Spotkanie upłynęło szybko, w miłej atmosferze. Okazało się, że pani weterynarz ma fantastyczny kontakt z dziećmi, o czym świadczyły reakcje i zachowanie uczniów.
Bal karnawałowy
- 38
"Był raz bal na sto par, pan wodzirej wprost szalał po sali.."- jakże te słowa wyśpiewane kiedyś przez Jerzego Połomskiego pasują do nas. 25 stycznia w naszej szkole odbyła się bowiem zabawa choinkowa. Na wszystkich jej uczestników czekały karnawałowe rytmy, ekscytujące konkursy z nagrodami, smaczne ciasta, orzeźwiające napoje. Atmosferę podgrzewał szalejący po sali mistrz ceremonii - określający siebie mianem "Wujcio Wariatuńcio". Wszyscy z ochotą poddali się sugestiom DJ-a i wesoło pląsali w rytm starych oraz nowych hitów. Samba, makarena, lambada, "kaczuchy",disco, pop - szkolnym królom parkietu każdy z tych tańców sprawiał radość. Wnikliwy obserwator dostrzegł od razu, że następcy Ginger Rogers i Freda Astaire'a są wśród nas.W trakcie zabawy nasi uczniowie udowodnili, że oprócz tanecznych posiadają również inne umiejętności. Zaprezentowali je podczas pokazu szkolnych talentów. Ach, cóż to była za uczta dla oczu i uszu! Muzyka, przyjaźń, śmiech - to wszystkich połączyło. Gdy nadszedł czas, by zakończyć bal trochę smutno nam się zrobiło. Za rok jednak znowu w tanecznym korowodzie się spotkamy, Już dziś na te "harce i swawole" zapraszamy.Teraz z ferii korzystajmy, bezpiecznie odpoczywajmy. Udanego wypoczynku!
Podsumowanie I okresu w roku szk.2018/2019
- 8
Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram, szóstki i piątki i jedynki nieraz..."- śpiewał Kabaret OT.TO. To prawda! Przez pierwszy semestr tego roku szkolnego niestety różnie bywało. 24 stycznia stał się dniem podsumowań. Dla mnóstwa osób był to moment radości. Ich wielomiesięczne wysiłki przyniosły efekty i zostały docenione. Dyrektor Marzena Dobrzyńska, wspólnie z wychowawcami, wręczyła im odznaki wzorowego ucznia. Dowiedzieliśmy się, że najlepsze noty w szkole uzyskali: Martyna Spilaszek z klasy szóstej i przedstawiciel klasy czwartej - Jakub Bęczkowski. Czwartoklasiści okazali się też grupą, która uzyskała najwyższą średnią w szkole. Gratulujemy! Najlepszą frekwencję mieli natomiast drugoklasiści. To oni wzorowo uczęszczali na zajęcia. Brawo! Klasa pierwsza i trzecia pod wodzą pań: Magdaleny Ciukszy i Marzanny Zielińskiej, przypomniała nam o bezpieczeństwie w czasie ferii. Podczas barwnego widowiska powtórzyliśmy sobie jakich zasad należy przestrzegać, by zabawy zimowe nie zagrażały naszemu zdrowiu i życiu. Wieczorem odbyło się zebranie. Zanim rodzice zapoznali się z przygotowanym przez dyrektor podsumowaniem pierwszego półrocza, wysłuchali "Koncertu noworocznego". Chór pod batutą maestry Ewy Szałapskiej wykonał wiele porywających utworów.
W kolędowaniu wspomagała artystów pani Agnieszka Kowalska. Występ napełnił przybyłych pozytywną energią. W trakcie spotkań z wychowawcami ze spokojem przyjęli informacje o wynikach nauczania swoich pociech. Jak wieść szkolna niesie,po powrocie rodziców do domów "madejowe łoże " nie zostało przygotowane dla żadnego z naszych uczniów. Uff...Przed nami kolejne pięć miesięcy nauki, okazja dla niektórych, by poprawić swoje osiągnięcia. Warto! Wszak już Seneka zauważył: "Non scholae sed vitae discimus" - "Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia".
Dzień ochrony danych osobowych
- 11
W roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego pt. „Twoje dane – Twoja sprawa, Skuteczna ochrona danych osobowych” organizowanego przez Urząd Ochrony Danych Osobowych. Celem programu jest poszerzenie oferty szkół o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształtowanie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów. W ramach projektu w naszej szkole odbywają się lekcje wychowawcze oraz wydarzenia tematyczne – w tym obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych.
Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych przypada 28 stycznia. W naszej szkole ze względu na ferie obchodziliśmy go 16 stycznia. W tym dniu uczniowie klasy VIII zaprezentowali w klasach I - VII przygotowaną wcześniej pod opieką pani Anety Kocik prezentację multimedialną na temat ochrony danych. Na korytarzach pojawiły się plakaty przygotowane na lekcjach wychowawczych. Uczniowie rozwiązywali również krzyżówki i układali puzzle tematyczne. Mamy nadzieję, że udało nam się choć trochę uwrażliwić uczniów na potrzebę ochrony swojej prywatności i danych osobowych. Koordynatorem programu w naszej szkole jest pani Agnieszka Kowalska.
Życzenia dla Babci i Dziadka
"Polski Sportowiec 100- lecia"
Słynny bokser Muhammad Ali stwierdził kiedyś:"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - Nie poddawaj się. Przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz". Te znamienne słowa mogą odnosić się również do wielu polskich sportowców. Wyczerpujące ćwiczenia, silna motywacja, chęć zrealizowania własnych marzeń były czynnikami, które pozwoliły zapisać się pewnej grupie osób w ludzkiej pamięci jako legendy sportu.Obchodzona nie tak dawno temu setna rocznica odzyskania niepodległości obfitowała w różne podsumowania. Była też okazją do przypomnienia właśnie tych, dzięki którym przez wiek polskie serca drżały ze wzruszenia. Tych, których sportowe sukcesy napawały nas Polaków dumą. Pamiętając o wielkich mistrzach -Szkoła Podstawowa w Wyczółkach zorganizowała Gminny Konkurs Plastyczny:"Polski sportowiec 100-lecia". Nasi uczniowie chętnie i licznie wzięli w nim udział. Prace trojga z nich :Kacpra Florczaka z klasy pierwszej, Piotra Żurka z drugiej i siódmoklasistki Alicji Sierocińskiej zostały docenione przez jury. Młodych artystów zaproszono na uroczyste wręczenie nagród,które odbyło się 15 stycznia. Laureatom gratulujemy! Kto wie, może za kilka dekad jakiś przedstawiciel naszej szkolnej społeczności zostanie bohaterem pracy o podobnej tematyce? Mamy przecież uczniów, którzy już teraz są wielokrotnymi medalistami,wspaniałymi zawodnikami. Niechaj odkrywając piękną stronę życia jaką pokazuje sport staną się w przyszłości jego legendami.
Zaproszenie na zebranie rodziców
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie, które odbędzie się 24 stycznia 2019r. o godz.17.00
Dyrektor i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Feliksowie
Zagraliśmy z WOŚP.
15 stycznia 2019r w naszej szkole kolejny raz zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zbieraliśmy fundusze dla najmłodszych dzieci. Dzięki uprzejmości rodziców zorganizowaliśmy loterię fantową oraz sprzedaż ciast.
Zebrane pieniądze w wysokości 1125 zł przekazaliśmy do sochaczewskiego sztabu mieszczącego się w Hufcu ZHP. Do zbiórki przyłączyło się Szkolne Koło Wolontariatu oraz prężnie działający Samorząd Uczniowski.
Wszyscy uczniowie i nauczyciele z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w akcji.
9
TABLICA OGŁOSZEŃ
STYCZEŃ 2019
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
15.01.19r. - Samorząd uczniowski oraz wolontariusze zapraszają do włączenia się do akcji WOŚP. Tego dnia w szkole będzie dyskoteka, loteria fantowa, sklepik.
16.01.19r. - Dzień Ochrony Danych Osobowych.
17.01.19r. - Gminny Turniej piłki halowej (chł.)
21.01.19r . - Rada klasyfikacyjna.
23.01.19r. - Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym.
24.01.19r. - Apel - podsumowanie I semestru. Przedstawienie" Bezpieczne ferie".
24.01.19r. - Zebranie rodziców godz.17.00
25.01.19r. - Zabawa choinkowa
Życzenia Świąteczne
Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2019 życzą
Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej w Feliksowie
Jasełka 2018
Któż z nas potrafi oprzeć się niezwykłej bożonarodzeniowej magii? Błyszczące choinki, świąteczne dekoracje cieszą i przyciągają wzrok. Kiedy nadchodzi ten "Dobry Czas" dorośli i dzieci z radością, ale również z pewną niecierpliwością czekają na to, by świętować pojawienie się Bożego Dzieciątka.
23Nastrój oczekiwania towarzyszył także, przez ostatnie tygodnie, naszej szkolnej społeczności. Chcieliśmy jak najlepiej przygotować się na narodziny Pana.Przystroiliśmy klasy, korytarze. Panie: Anna Jakubczak i Jolanta Safulak przeprowadziły konkursy na najładniejszą szopkę, kartę świąteczną, najciekawszy list do Mikołaja, a w czwartek 20.12 obejrzeliśmy cudowne widowisko zatytułowane:" Świąteczna noc - magiczna noc". Nie było to tradycyjne jasełkowe przedstawienie. Pani Agnieszka Kowalska zaskoczyła nas po raz kolejny. Sprawiła bowiem, że do malutkiego Jezusika przybyli z darami tym razem bohaterowie znanych bajkowych opowieści. W Dziewczynkę z zapałkami, Czerwonego Kapturka, Sierotkę Marysię, Kopciuszka, Jasia i Małgosię, Pinokia, Calineczkę, Rybaka, aniołki brawurowo wcielili się uczniowie klasy drugiej i piątoklasista. W roli Maryi i Józefa znakomicie sprawdzili się szóstoklasiści: Aneta i Gracjan. Bohaterów spektaklu wspierał chór pod batutą p. Ewy Szałapskiej. "Kolęda płynie z wysokości, śpiewa na całego z wysokości i uczy miłości"- śpiewali chórzyści. Życzymy wszystkim, by przez cały nadchodzący rok nieśli w sercu to przesłanie, tę bożonarodzeniową atmosferę życzliwości. Pamiętajmy słowa Matki Teresy z Kalkuty:" Zawsze ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce jest Boże Narodzenie". Nie szczędźmy więc uśmiechów, podajmy pomocną dłoń potrzebującym.
Najpiękniejsze szopki, karty świąteczne
- 14
W grudniu odbył się konkurs plastyczno-techniczny na najpiękniejszą szopkę i kartę bożonarodzeniową. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej dzieci, ale przede wszystkim kultywowanie polskiej tradycji obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia. Jury miało trudne zadanie, gdyż uczniowie bardzo licznie wzięli udział w konkursie, wykonując przepiękne szopki i karty.
Poniżej przedstawiamy finalistów konkursu:Szopki: I miejsce Gabriel Pasiński kl.VII, II miejsce Izabela Gruszecka kl.V, III miejsce: Kinga Dobrzyńska kl.I, Natalia Buczek kl.IV.
Wyróżnienia: M.Sienicka, A.Knajp - oddział przedszkolny; K.Czajka, J.Kucharski, J.Klepacki, E Stopczyński - kl.I; M.Madej - kl.II; O.Klocek, L.Kozłowska - kl.IV, K.Czajka - kl.V.Karty świąteczne:A.Hawryszko, M.Sienicka, L.Nowak, O.Rychlik, A.Knajp - oddział przedszkolny, J.Fijołek, D.Wieczorek, K.Czajka, L.Sałacińska - kl.I; M.Madej, O.Kuliś, J.Buczek, E.Gruszecka, K.Domagała, N.Narkiewicz, D.Hawryszko, M.Florczak, P. Żurek - kl.II; K.Podbielska, D.Narkiewicz - kl.III; N.Buczek, J.Dębski, A.Racki, J.Bęczkowski - kl.IV; K.Czajka kl.V
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i gratulujemy wygranym.
Archiwum Aktualności
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Lipiec 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Wszystkie